Restaureerimiskeskus kolib — Restaureerimiskeskus

Restaureerimiskeskus kolib

Restaureerimiskeskus kolib uuele aadressile, Puiestee 13b. Meie tegevuses aga muudatusi ei tule, endiselt jätkame avatud töökojaga T-N kell 17-21, pakume restaureerimisteenust ning toimuvad igakuised koolitused koostöös Tartu Rahvaülikooliga.
Restaureerimiskeskus on nüüdseks tegutsenud Aparaaditehase keldris kuus aastat, kuid viimase aasta jooksul oleme mõlgutanud mõtteid, et võiks keldrist välja tulla ja ruumidki võiksid pisut suuremad olla. Ruumipuuduse käes oleme vaevelnud juba pikemat aega - avatud töökoja esemed, koolituste materjalid ja pooleliolevad tellimustööd ei taha pahatihti kõik ära mahtuda. Meie otsingud on vilja kandnud ning augustis sõlmisime uue rendilepingu aadressil Puiestee 13b ja pidime mõneti ka raske südamega teatama Aparaaditehasele, et kolime
välja.
Kolimine ja uues töökojas sisseseadmine on plaanis sel nädalalõpul ning järgmise nädala jooksul.
Oleme kolimisega seoses võtnud ühendust inimestega, kelle pooleliolevad esemed on jäänud Aparaaditehase töökotta seisma, et nad need koju viiksid. Kõigile klientidele, kellel on hetkel kehtiv töökoja kaart, pakume võimalust esemete uude töökotta transportimiseks koos muu keskuse inventariga pühapäeval või järgmise nädala alguses.
Kolimise põhipäevaks on pühapäev, 23. oktoober, mil alustame kell 11 asjade kaubikule viimisega Aparaaditehases. Kogu töökoja sisu, mille pakkimisega oleme juba nädalajagu tegelenud, saab lõplikult kokkupakitud reedel, 21. oktoobril. Reedel eemaldame Aparaaditehase töökojast mõned seinad, siseaknad ja -uksed, mille algusajal sinna paigaldasime ja mida kavatseme Puiestee töökoja ruumides taaskasutada.
Pühapäeva pärastlõunal, umbes kella 15 paiku peaksime jõudma suurema osa asjadega Puiesteele ning siis seal kõik auto pealt maha laadima ja teisele korrusele viima (abiks on kaubaliftid). Seejärel saame ennast juba järgmise nädala jooksul uutes ruumides sisseseada, teha mõned ehitustööd ja asjad lahti pakkida. Avatud töökoda 25.-27. oktoober ei toimu. Avatud töökotta, restaureerimiskeskuse uutes ruumides, saab taas tulla alates 1. novembrist!
Kindlasti korraldame ka ühe piduliku koosviibimise uue töökoja ja restauteerimiskeskuse sünnipäeva puhul! Selle kohta tuleb täpsem info juba järgmise nädala jooksul. Seniks aga on kõik abikäed oodatud pühapäeval nii Aparaaditehasesse kui Puiestee 13b asjade kolimisele! Oma tulekust anna palun teada helistades 55511018 (kesksue juhataja), siis on kolimispäeva lihtsam hallata.

Tartu SRIK-i juhatus tänab juba ette abi eest ning loodame teid kõiki peatselt kohata meie uues keskuses!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: