AVATUD TÖÖKODA

ESMASPÄEVAST KOLMAPÄEVANI kell 17.30-21.30.

Puiestee 13b, Tartu
(sissepääs Puiestee tänavalt läbi kangialuse, jälgi vasakul olevat püstakut ja silte; vaata, kuidas tulla siit

Restaureerimiskeskuse avatud töökoda on koht puutööhuvilistele, tudengitele ning harrastajatele, kus saab meistri juhendamise abil korrastada vana mööblit, aknaid, uksi ja muid hoonete juurde kuuluvaid puitdetaile. Lisaks valmistada ka uusi esemeid.
Töökojas on tisleripingid, pukid ja muud tööpinnad avalikuks kasutamiseks. Külastaja käsutuses on ka kõiksugused käsitööriistad. Väiksemate parandustööde jaoks leiab meilt ka puit- ning viimistlusmaterjali. Korraga saab avatud töökoda kasutada kuni 6 inimest, seega broneeri tööpink aegsasti!

PILETIINFO

Avatud töökoda toimib korrakaartide alusel. Meister annab hinnangu töömahu kohta ning selle järgi on võimalik soetada sobiv kaart.

1 KORRA PILET - 25 eurot
Ühe korra pilet on kuni 4 töötunni jaoks. See on sobilik kui tuled kergema tööga, mis ei võta kauem kui 4 tundi. Näiteks ühe aknaklaasi vahetus või toolijala liimimine. 
Lisa ostukorvi
25 €

5 KORRA KAART
 - 95 eurot (ühe korra hind 19 €)
Viie korra kaart sisaldab endas 5x4 ehk 20 töötundi. See kaart on hea valik siis, kui on plaanis ette võtta väike ja lihtsa ehitusega üksik aknaraam või mööblitükk või on vaja suuremat eset ainult osaliselt korrastada.
Näiteks ühe hingedeta pööninguakna restaureerimine või katkise tooli korrastamine ilma viimistluskihti uuendamata.
Kaart kehtib kuu aega.

Lisa ostukorvi
95 €

10-KORRA KAART - 125 eurot 
(ühe korra hind 12.50 €)

Kümne korra kaart sisaldab endas 10x4 ehk 40 töötundi. Selle ajaga on võimalik korrastada paar aknaraami, terve uks, tool või mõni lihtsam kummut.
10-korra kaardi puhul on esimene kord tasuta!
Kaart kehtib 3 kuud. 

Lisa ostukorvi
125 €

30-KORRA KAART - 250 eurot  (ühe korra hind 8.30 €)
Kolmekümne korra kaart sisaldab endas 30x4 ehk 120 töötundi. Soovitame seda kaarti neile, kes plaanivad näiteks kõik oma maja aknad ise korrastada või tulevad kohale suuremat sorti riidekapiga. Lisaks ka tööd, mis nõuavad suuremaid puiduparandusi ja võtavad rohkem aega.
30-korra kaardi puhul on esimene kord tasuta!
Kaart kehtib 6 kuud.
Lisa ostukorvi
250 €

BRONEERI TÖÖLAUD


Kuna korraga pääseb avatud töökotta töötama kuni 6 inimest, siis palume broneerida endale koht, kasutades meie registreerimisvormi. Kui registreerimisvormis on aeg puudu, siis töökoda sellel ajal ei toimu. Kui kahtled aegades, siis võta meiega ühendust.

Avatud töökoda toetab Tartu linn ja Eesti kultuurkapital.