Restaureerimiskeskuses
 on koht puutööhuvilistele, tudengitele ning harrastajatele, kus saab meistri juhendamise abil korrastada vana mööblit, aknaid, uksi ja muid hoonete juurde kuuluvaid puitdetaile. Lisaks valmistada ka uusi esemeid.

Töökojas on tislerpingid, mitmed pukid ja muud tööpinnad avalikuks kasutamiseks. Külastaja käsutuses on ka kõiksugused käsitööriistad. Väiksemate parandustööde jaoks leiab meilt ka puit- ning viimistlusmaterjali.

powered by Typeform

BRONEERI TÖÖLAUD
Kuna korraga pääseb Avatud töökotta töötama kuni 5 inimest, siis palume broneerida endale koht kasutades meie Doodle registreerimisvormi. Kui registreerumisvormis on aeg puudu, siis töökoda sellel ajal ei toimu. Kui kahtled aegades, siis võta meiega ühendust.

LEIA VABA TÖÖPINK

PILETIINFO

Avatud töökoda toimib korrakaartide alusel. Meister annab hinnangu töömahu kohta ning selle järgi on võimalik soetada sobiv kaart.

1-KORRA PILET - 20 eurot
Ühe korra pilet on kuni 4 töötunni jaoks. See on sobilik kui tuled kergema tööga, mis ei võta kauem kui 4 tundi. Nt ühe aknaklaasi vahetus või toolijala liimimine. Ühe korra piletit saab soetada kohapeal makstes sularahas või kaardiga.

10-KORRA KAART - 100 eurot
Kümne korra kaart sisaldab endas 10 x 4 ehk 40 töötundi. Ühe külastuskorra hinnaks on sel puhul 10€. Selle ajaga on võimalik korrastada paar aknaraami, terve uks, mõne lihtsama tooli või kummuti. Selgeks saavad ohutud töövõtted, erinevate tööriistade kasutamine, viimistlusvahendid ja -viisid. 10-korra kaardi puhul on esimene kord tasuta!


Lisa ostukorvi100 €

30-KORRA KAART - 200 eurot
Kolmekümne korra kaart sisaldab endas 30 x 4 ehk 120 töötundi. Ühe külastuskorra hinnaks on sel puhul 6.70€. See on sobilik kaart pühendunud tegijale, kes võtab endale mahukama projekti. Selle aja jooksul saavad selgeks väga paljud töövõtted ning kujuneb välja hea tööpraktika. Töö hakkab kulgema kiiremini ning tekib vilumus.

Soovitame seda kaarti neile, kes plaanivad näiteks kõik oma maja aknad ise korrastada või tulevad kohale suuremat sorti riietekapiga. Lisaks ka tööd, mis nõuavad suuremaid puiduparandusi ja võtavad rohkem aega. 30-korra kaardi puhul on esimene kord tasuta!

Lisa ostukorvi200 €

TINGIMUSED

Töökoja masinapargis toimetavad vaid meister ja keskuse töötajad. Ohutumate ja lihtsamate seadmetega (puurpink, ketaslihvija) saab ka keskuse külastaja tööd teha.
Aeg: Avatud töökoda saab külastada kolmel päeval nädalas
T, K, N kell 17:00 - 21:00 (Teistel aegadel kokkuleppe alusel).
Korraga saab avatud töökoda kasutada kuni 5 inimest
Koht: Meie töökoda asub Aparaaditehase keldrikorrusel. Keskusesse pääseb Kastani tänava poolsest klaasuksest, järgides viitasid. Mõnikord võib keldriukse suletud olla, sel juhul helistada töökoja telefonile 535 06 009.
Kehtivus: 10 korra pilet kehtib kolm kuud ja 30 korra pilet kehtib kuus kuud. Piletil võib olla kaks eri kasutajat (iga kasutaja eest läheb kirja üks kasutuskord).